Wymiana domofony w bloku.

Zdalne sterowanie bapędem bramy

Oferujemy wymianę starych analogowych domofonów w blokach na nowoczesne cyfrowe domofony z możliwością otwarcia za pomocą czterocyfrowego kody lub zbliżeniem breloka RFID.

Na pierwszym miejscu stawiamy firmę Laskomex to właśnie domofony tej firmy spotkamy na 90% osiedli w Polsce. Firma Laskomex cieszy się bardzo dobrą opinią pod względem wytrzymałościowym oraz stabilną pracą.

System Laskomex wykorzystuje tylko dwie żyły z starej instalacji do każdego mieszkania dzięki temu niema potrzeby wymiany starych przewodów ponieważ zawsze znajdzie się dwie żyły dobrej jakości obecnej instalacji która służyła systemowi analogowemu.

Praca cyfrowego domofonu opiera się o dwużyłowy system komunikacji co pozwala zwiększyć współczynnik bezawaryjności w funkcjonowaniu domofonu, dotychczasowe domofony analogowe wykorzystywały 6 żył do komunikacji unifonu w mieszkaniu poprzez często występowały awarie oraz zakłócenia komunikacji poprzez wiele połączeń 6-żyłowego przewodu.

Panel zewnętrzny posiada wbudowany czytnik breloczków RFIDza pomocą których zwalniamy zamek w drzwiach. Również z pozycji klawiatury szyfrowej możemy otworzyć drzwi, jest to bardzo funkcjonalne rozwiązanie.

Dużą zaletą cyfrowego domofonu jest możliwość pracy domofonu na akumulatorze awaryjnym w przypadku braku energii elektrycznej domofon działa na akumulatorze. Funkcja ta znacznie podnosi bezawaryjne działanie systemu.

Unifony montowane w mieszkaniach posiadają dwustopniową regulację głośności dzwonka oraz możliwość całkowitego wyłączenia sygnału dzwonka. Bogatsza wersja unifonu posiada przycisk funkcyjny stosowany najczęściej do sterowania napędem bramy osiedlowej.

Ze swej strony oferujemy kompleksową wymianę systemu analogowego na cyfrowy domofon do bloku a wcześniej sporządzamy formalną ofertę.
    W skład wymiany wchodzi:

✔ Wymiana panela zewnętrznego (bez listy lokatorów – RODO)

✔ Wymiana unifonów w mieszkaniach

✔ Montaż cyfrowej centrali z możliwością podłączenia akumulatora.

✔ Programowania i uruchomienie całego systemu z przekazaniem do eksploatacji.

✔ Na życzenie klientów posiadamy w sprzedaży breloczki RFID które możemy zakodować.
    Koszt działającego breloczka – 10zł sztuka.

Wymiana domofonu w bloku cena – koszt wymiany uzależniony jest od ilości mieszkań które system będzie obsługiwał, oraz od panela zewnętrznego który zostanie wybrany. W ofercie są panele z listą lokatorów oraz bez listy, z czytnikiem breloczków RFID oraz bez czytnika.