Napędy do bram przesuwnych – automaty bram montaż/serwis

  Do bram przesuwnych polecamy siłowniki renomowanej firmy Nice Robus400 które mogą napędzać bramy o maksymalnym ciężarze 400kg natomiast do bram cięższych powyżej 400kg do 600kg stosujemy Robus600 lub Robus1000 do bram ciężkich powyżej 600kg

  Napędy Robus wyposażone zostały w funkcjonalną centralę RBA3 BLUEBUS która posiada wiele przydatnych funkcji i możliwość rozbudowy np o parę fotokomórek, akumulator do zasilania awaryjnego oraz dodatkowe wyłączniki przewodowe do sterowania braną najczęściej wykorzystywane dodatkowe guziki domofonu.

  Siłownik Robus posiada możliwość ręcznego rozsprzęglania za pomocą dołączonego kluczyka co pozwala na ręczne awaryjne otwarcie bramy w przypadku braku energii elektrycznej. Istnieje również możliwość dołączenia akumulatora PS124 który podczas braku energii z sieci zasili całą automatykę bramy.

napędy do bram Jasło

W skład podstawowego zestawu wchodzi:

✔ Siłownik Nice Robus400

✔ Dwa piloty sterujące

Lampa sygnalizacyjna wraz z anteną odbiorczą.

✔ Listwa zębata, tulejki dystansowe .

✔ Montaż napędu oraz konfiguracja automatyki.

  Cena za montaż oraz za powyższy zestaw to koszt 2 600zł
Jeżeli nie został doprowadzony przewód zasilający oraz przewody fotokomórek potrzeba jest wykonać indywidualną wycenę ze względu na odpowiednie dostosowanie przekroju przewodu zasilającego do jego długości.

  Do powyższego zestawu polecamy również montaż zestawu fotokomórek. Fotokomórki wraz z montażem są dodatkowo płatne 250zł. Fotokomórki wykrywają przeszkodę będąca w bramie i nie pozwalają na jej zamknięcie. Przeszkodą może być zaparkowany samochód czy inny pojazd.

Podstawowe parametry techniczne napędu automatyki Nice ROBUS400

✔ Maksymalny ciężar bramy: 400kg

✔ Zasilanie siłownika: 230V

✔ Pobór mocy: 515W

✔ Maksymalne natężenie prądu: 2.5A

✔ Intensywność pracy: 100 cykli dziennie

✔ Funkcja stopniowy start i stop: Tak

✔ Regulowana czułość amperometryczna: Tak

✔ Wybór prędkości jazdy: Tak – 5 prędkości

✔ Funkcja furtki: Tak – powoduje otwarcie częściowe bramy na np 1m

  Centrala napędu Robus400 posiada wejście przewodowe do podłączeni automatyki pod klawiaturę systemu alarmowego lub dodatkowego guzika domofonowego. Takie wejście często wykorzystywane jest do klawiatur kodowych za pomocą której przez wprowadzony kod możemy zamknąć lub otworzyć bramę.

  Na montaż oraz zestaw automatyki udzielamy 12 miesięcznej gwarancji. Usługi montażu oraz napędy do bram Jasło świadczymy na obszarach powiatów Jasło oraz Gorlice. W przypadku pytań oraz indywidualnej wyceny wykonania okablowania zasilania siłownik prosimy o kontakt.