Systemy alarmowe Jasło – montaż serwis.

System jaki polecamy…

Podstawowy przewodowy system alarmowy oparty na centrali Satel Versa

  Nowoczesne centrale Satel Versa 5, 10, 15 to połączenie prostej obsługi z zaawansowanymi możliwościami systemu alarmowego oraz rozbudowując system możemy uzyskać funkcje automatyki domowej którą możemy wykorzystać do sterowania roletami, automatyką bramy czy oświetleniem ogrodu.

Systemy alarmowe Jasło

  Centrale Versa współpracują z modułami powiadamiania i sterowania GSM. Stosując podstawowy moduł powiadamiania RopamBasic GSM uzyskujemy znaczną już funkcjonalność naszego alarmu.
  Dzięki temu modułowi użytkownik ma do dyspozycji aż 8 numerów na które system alarmowy wysyła informacje o zaistniałem alarmie.

  Dodatkowo mamy możliwość zdalnego uzbrojenia, rozbrojenia czy skasowania alarmu za pomocą odpowiednich komend SMS wcześniej ustalonych przez instalatora i wysłanych do modułu przez użytkownika którego numer telefonu znajduje się w bazie modułu.

  Systemy Versa oraz moduły Ropam obsługują również czujki trujących gazów CO2, LPG, PROPAM BUTAN. Stosując którąś z tych czujek moduł powiadmi użytkownika o wykrytym ulatniającym się gazie.

  Istotną rzeczą jest również możliwość rozbudowy central Versa o bezprzewodowe czujki ruchu. Jeśli zajdzie potrzeba dołożenia czujek w domu czy firmie a niema wykonanej instalacji możemy bardzo łatwo zastosować bezprzewodowe czujki wykrywające ruch.

  Cena systemy Versa jest ustalana indywidualnie dla potrzeb i wymagań klientów. Oferujemy darmową wycenę montażu systemu.

Podstawowy bezprzewodowy system alarmowy oparty na centrali Satel Micra

alarmy bezprzewodowe Jasło

  System Satel Micra to idealne rozwiązanie bezprzewodowe do urządzonych pomieszczeń gdzie wymaga się maksymalnie 8 czujek. Wbudowany moduł GSM skutecznie realizuje powiadamiania o naruszeniu którejkolwiek czujki na maksymalnie 4 numery.

  Rozbudowany moduł informuje użytkownika praktycznie o wszystkich zmianach w systemie. Mozę to być informacja na SMS o wyłączeniu alarmy poprzez pilot czy klawiaturę, o błędnym podaniu 3 hasłem na klawiaturze a słabej baterii w czujce itp.

 Dodatkowo system posiada wbudowany radioodbiornik dzięki któremu można uzbroić lub rozbroić system za pomocą pilota lub bezprzewodowej klawiatury.

  Micra to świetne i stosunkowo niedrogie rozwiązanie do mieszkań, domów, oraz mniejszych budynków jak altanki, domki letniskowe małe sklepy. System obsługuje również przewodowe czujki dymu, ognia.

  Każdy system alarmowy wymaga indywidualnej wyceny ze względu na ilość czujek, pilotów czy manipulatorów.

        Zapraszamy do kontaktu meilowego lub telefonicznego: +48 506 638 718